Trener online na 3 różne sposoby

Treningi online na 3 różne sposobyNie lubisz ćwiczyć na siłowni lub w plenerze? Nic straconego! Równie efektywny trening możesz wykonać w domowym zaciszu i to aż na 3 różne sposoby.

1. Treningi na Youtube

Znaleźć tam możemy całe mnóstwo gotowych programów treningowych. Jedne z nich prowadzi Natalia Gacka – trener osobisty, dietetyk i fotomodelka. Jej treningi podzielone są na 3 kategorie – dla osób początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Poza programami treningowymi, Gacka prezentuje na Youtube również pojedyncze ćwiczenia. Prowadzi również bloga.

2. Nagrania na DVD

Najpopularniejsze nagrania tego typu wydaje w naszym kraju Ewa Chodakowska. Jej treningi stanowią połączenie ćwiczeń kardio, wysmuklających oraz wzmacniających mięśnie. Są to zestawy krótkich, bardzo intensywnych, wykonywanych w zmiennym tempie ćwiczeń. Nieco innym treningiem jest „Skalpel”, który opiera się o wykonywanie spokojnych ćwiczeń w równym tempie, które mają na celu wzmocnienie mięśni całego ciała, jego ujędrnienie i poprawę kondycji skóry.

3. Serwis fit-challenge.net

Jest to strona dla wszystkich, którzy chcą być w formie, zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać motywację. Po założeniu konta, na naszym profilu znajdziemy swój osobisty dziennik treningów oraz kalendarz. Na bieżąco kontrolować możemy swoje wyniki oraz wagę i dzielić się sukcesami w tabeli rezultatów. Dostępne są tu różnego rodzaju wyzwania, treningi oraz ćwiczenia – dla każdego coś miłego! Wejdź na http://fullprogress.com i załóż darmowe konto >>

 

 

Czytaj także: 4 sposoby na fitness w domu

Kategorie: 

Share