Porządki w stylu życia fitness ...

Dietetyka z pasją - styl życia fitnessRutyna i brak postępu w dążeniu do upragnionego celu to znak, że najwyższa pora na zmiany. Jeśli do tej pory ćwiczyłyście regularnie i zdrowo się odżywiałyście to rewelacyjnie, jednak dla utrzymania dobrej kondycji oraz uzyskania pożądanych efektów nasz organizm potrzebuje nowych doznań i odstępstw od rutyny.

Gdy te same ćwiczenia i te same produkty spożywcze przestają być atrakcyjne.

Uatrakcyjnij program ćwiczeń i wzbogać swoją dietę. Okres letnio-jesienny to najlepszy czas na nowości, bogactwo warzyw i owoców oraz pogoda z odpowiednia temperatura do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Gdy przyjdzie zima częściej odwiedzisz siłownie a o świeżych i pachnących roślinach zostanie tylko marzenie.

Iwona Wicha - Dietetyka z pasją

 

 

 

Pamiętaj dobry start w zimę to lepsze efekty na wiosnę.

 

 

 

Nie zostawiaj więc czasu na dbanie o siebie tylko na wiosnę, na tak zwane zrzucanie zimowej oponki. 

Odśwież swoją lodówkę i zacznij porządki w odżywianiu

W lato zawsze mamy więcej czasu na przyjemności, wtedy też cześć z Nas nabiera trochę ciałka inni zaś tracą zbędne kilogramy z powodu większej aktywności fizycznej. Jeśli zawsze starasz odżywiać się zdrowo to kilka kilogramów podczas urlopu nie powinno być dla Ciebie problemem. Wystarczy, że rozbudzisz swoją kreatywność w kuchni. Baw się kolorami lata i jesieni. Niech każdy posiłek składa się z 3-4 barw, zamień sałatę na buraczki lub ziemniaczki na cukinie lub banana na czarne winogrona. Wzbogać dietę o warzywa strączkowe i orzechy, których z każdym krokiem przybywa na bazarkach. Kiedy czujesz znudzenie codziennymi posiłkami a twój organizm nie dostaje nowych bodźców wzrasta pokusa na małe co nie co,... czyli niezdrowe przekąski i puste kalorie.

Iwona Wicha - dietetyka z Pasją

Pamiętaj bogaty i kolorowy talerz to dobry bodziec dla Twojego organizmu.

A to bardzo blisko do zdrowego stylu życia fitness.

 

 

 

 

Kategorie: 

Share